Komunikaty - czerwiec

Aktualności » Komunikaty - czerwiec

1. Na wystawie zobaczymy 50 ozdobnych skrzynek, służących do przechowywania dokumentów i kosztowności cechowych.

2. Spotkanie organizuje Ossolineum ul. Szewska 37. Wstęp wolny. Zachęcamy do udziału w spotkaniu z prof. Miodkiem.

3. Park Brochowski jest najstarszym parkiem we Wrocławiu. Zwiedzimy również kilka ciekawych miejsc na Brochowie. Chętnych zapraszamy na zbiórkę − godz. 10.45 na przystanku autobusu 114 przy Galerii Dominikańskiej od strony klasztoru OO Dominikanów. Autobus odjeżdża − godz. 11.06.

4. Jest to koncert charytatywny dla Aleppo. Będą zbierane datki na odbudowę i wyposażenie szpitala. Zapisy z wpłatą 10 zł do 25 maja.

5. Wyjazd małym busem (28 miejsc) z ul. Dawida o godz. 8.30. Zapisy z wpłatą 30 zł do środy 14 czerwca.

6. Po Mszy św. spotkanie w sali nr 5 przy herbacie.

7. Cena biletu: 12 zł od osoby. Zbiórka chętnych przy wejściu do NFM o 14.45.

8. Fundacja "Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego" zaprasza członków Klubu do Krzyżowej w dniu 26 sierpnia. W programie m.in. koncert o godz. 12.30 i inne atrakcje oraz ciepły posiłek. Wyjazd z ul. Dawida o godz. 8.30. Zapisy chętnych z wpłatą 20 zł na autobus do dnia 26 czerwca.

9. W dniach 22−23 września planujemy wycieczkę autokarową KRAKÓW − WADOWICE −PSZCZYNA. W programie: Kraków (Dom Matejki, Podziemny Rynek, Galeria Sukiennice, Dom Mehoffera), Wadowice muzeum dom rodzinny Jana Pawła II, kościół), Pszczyna (Pałac – Wystawa wnętrz XIX i XX w.)

Ilość uczestników: do 28 os. Koszt: KIK – 180 zł, Inni – 250 zł. Zapisy z wpłatą do 15 czerwca: (rezerwacja noclegów)

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU