Komunikaty - wrzesień

Aktualności » Komunikaty - wrzesień

1. Wykonawcy: English Baroque Soloists, Monteverdi Choir oraz soliści pod dyrekcją J. E. Gardinera. Bilety zostały już sprzedane.

2. Wykonawcy: Wrocławska Orkiestra Barokowa, Chór NFM, soliści i aktorzy pod dyrekcją A. Kosendiaka. Bilety zostały już sprzedane.

3. Mszę św. odprawią ks. Marian Kowalski − kapelan Klubu oraz ks. Zbigniew Kowal − administrator CDAW ( ul. Katedralna 4 ).

4. Zbieramy się o godz. 10.45. Wstęp 1 zł.

5. Zbiórka godz. 13:15. Zwiedzanie trwa 90 minut. Warunkiem jest zgłoszenie się minimum 15 osób. Koszt dla członków Klubu 6 zł/os (inni 12 zł/os). Koszt zwiedzania mniejszej grupy wynosi 180 zł (bez względu na ilość osób).

6. Zbiórka godz. 7:30 na ul. Dawida.

W programie wycieczki:

• 1 dzień − Kraków (MHMK „Podziemny Rynek”, Galeria Sukiennice),
  • 2 dzień − Wadowice (Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II),
    Msza św. w Bazylice Ofiarowania NMP0,
    Pszczyna (Zamek – Wystawa wnętrz XIX i XX w).

7. Spotkanie z ks. mgr lic. Zbigniew Kowalem administratorem CDAW.

Święcenia kapłańskie przyjął 22.V.2004 r. W latach: 2004 - 2013 wikariusz w parafiach w Oleśnicy i Mirkowie, 2013 - 2015 prefekt dla alumnów I roku MWSD w Henrykowie, 2015 - 2017 prefekt MWSD we Wrocławiu. Od kwietnia 2017r. administrator Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.

Tradycyjne rozpoczęcie pracy Klubu po letniej przerwie. Prosimy o pomoc w przygotowaniu sali nr 5, godz. przed spotkaniem.
Z góry dziękujemy za pomoc

8. W programie utwory J. S. Bacha. Dwie kantaty „Pan jest naszym światłem i tarczą”, „Nasz Bóg jest silną twierdzą” oraz „Missa Brevis”

9. Zapisy z wpłatą 20 zł do środy 13 września.

10. Zapisy z wpłatą do środy 13 wrześniaCeny biletów ulgowych: dla członków KIK-u 45 zł, dla innych osób 88 zł.

11. Sekcja Pomocy Polakom na Wschodzie przypomina o zbiórce sprawnych telefonów komórkowych, okularów oraz znaczków pocztowych.