Program - grudzień

Dzień Skupienia – spotkanie integracyjno-formacyjne przy herbatce

7 XII, środa
sala nr 2 (Sekretariat)

Wykład Anny Doroty Władyczki „Wybrane zagadnienia związane z rolą muzyki w Kościele”

11 XII, niedziela
NFM, sala Czerwona

Głos Ameryki – koncert chóralny, V. Thomson Seven Choruses from the „Medea” of Euripides, S. Reich Clapping Music, L. Bernstein French Choruses – fragment muzyki do sztuki The Lark, S. Barber Agnus Dei L. Bernstein Missa brevis, G. Antheil Eight Fragments from Shelley*

14 XI, środa

sala nr 2

Zebranie Zarządu

6 I, piątek
NFM, sala Główna

Gala Noworoczna 2023 – koncert symfoniczny, J. Strauss syn
Uwertura do operetki Zemsta nietoperza Róże Południa – walc op. 388 Ohne Sorgen – polka-schnell op. 271 Marsz perski op. 289 Nad  pięknym modrym Dunajem – walc op. 314 Grzmoty i błyskawice – polka-schnell op. 324, G. Rossini Uwertura do opery Wilhelm Tell G. Verdi Ballabili z opery Otello; Ballabili z opery Makbet A.Ponchielli Taniec godzin z opery La Gioconda**

*cena biletu 35 zł, w tym dla członków KIK 20 zł, dla pozostałych osób cena biletu 35 zł – wpłaty w trakcie dyżuru
**cena biletu 55 zł, w tym dla członków KIK 35 zł, dla pozostałych osób cena biletu 55 zł – wpłaty w trakcie dyżuru

Dyżury w Sekretariacie Klubu

Sekretariat Klubu czynny będzie w dniach:

• środa, 7 XII godz. 11:00 – 12:00

Składki można wpłacać jedynie podczas dyżurów i po odczytach lub na Konto Klubu podane w zakładce kontakt.

Przypominamy o wpłacaniu składek członkowskich. Są one ważną częścią naszego budżetu. Zgodnie z apelem Walnego Zebrania prosimy o dobrowolne wpłacanie w miarę możliwości wyższych składek niż dotychczas. Przypominamy, że warunkiem otrzymania dofinansowania do biletu jest opłacenie składek członkowskich na bieżąco.

W listopadzie (w sobotę 19 listopada 2022 r.) odbyła się ogólnopolska pielgrzymka Klubów Inteligencji Katolickiej na Jasną Górę, Klub reprezentowała koleżanka Anna Dorota Władyczka, która pełni również funkcję współprzewodniczącej Porozumienia Klubów. Następna pielgrzymka zaplanowana jest na sobotę 18 listopada 2023 roku. Chcielibyśmy zorganizować wspólny wyjazd. Spotkanie opłatkowe w styczniu 2023 roku planujemy na sobotę 14 stycznia i rozpoczniemy je od Mszy Świętej o 11:30.